Sigorta Hizmetleri

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası


Sağlık Sigortası Nedir?

Sağlık Sigortası; kapsam dahilinde ki kişilerin karşılaşacağı sağlık durumlarında orta çıkan sağlık masraflarını karşılayan sigorta ürünüdür. Kişilerin belirleyeceği kriterlere göre fiyat farklılıkları göstermektedir. ( hastane seçimi ve teminatlar gibi )


Sağlık Sigortası Fiyatları

Özel sağlık sigortası ile sigortalanan kişinin başına gelebilecek hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanmış kişiye özel poliçelerdir.

Belirlenen limitlere göre, özel ve genel şartlar dahilinde, daha önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur. Bir özel sağlık sigortası poliçesinde en önemli unsurlardan biri genel ve özel şartlardır.

Özellikle kişiye en uygun poliçenin seçilmesi gereklidir. Genel şartlar bölümü tüm sigorta şirketleri içinde hemen hemen aynı olmasına rağmen özel şartlar bölümünde sunulan sigorta hizmetleri her sigorta şirketinde farklılık gösterir.


Sağlık Sigortası Faydaları

-Satın aldığınız poliçeye göre yurt dışında da karşılaştığınız sağlık risklerini kapsam altına aldırırsınız.

-En kaliteli hizmeti alır, kendinizi önemli hissedersiniz.

-Maddi ve manevi olarak içiniz rahat olur.

-Özel sağlık sigortası sayesinde birçok özel sağlık kuruluşlarından az ya da hiç ücret ödemeden hizmet alırsınız.

-Doktor ve hastane seçme şansınız vardır.

-Bedelleri çok yüksek olan tedavi masraflarını ödemek zorunda kalmazsınız.


Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

Özel sağlık sigortasında poliçenizi sadece yatarak tedavileri kapsayan bir poliçe olarak isteyebilir yada hem yatarak hem de ayakta tedavilerinizi karşılamasını isteyebilirsiniz. Bu teminatlara ek olarak doğum teminatları da bulunmaktadır.

Sağlık Sigortası Ek Teminatlar Nelerdir?

Ek teminat olarak almanız halinde yılda bir kez belirlenen anlaşmalı kuruluşlarda ücretsiz Check-Up yaptırabilirsiniz.
İsterseniz ayakta tedavi teminatınıza ek olarak diş tedavisi ve gözlük, cam, çerçeve, lens teminatı alabilirsiniz.Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.