Sık Sorulan Sorular

Tüm bankaların kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Bankanızın tanıdığı taksitlendirmeyi yapabilirsiniz. Ayrıca dönemsel kampanyalarımızda anlaşmalı banka kartlarına teklif edilen taksitlendirmeyi yapabilirsiniz

Servisimizi ziyaret etmeniz için 5 doğru neden. 1.    Güvenlik: Araç markanıza uyumlu yedek parça. 2.    Garanti: Celal Sölpük Bosch car servis yedek parça ve işçilik garantisi. 3.    Çevreye saygı: Çevreye saygılı boyaların kullanılması ve atıkların geri dönüşümü. 4.    Huzur: sigorta işlemlerinin hızlıca yapılması. 5.    Ödeme kolaylıkları. 

Araç muayenesine hazırlık çok kolay Servisimizde “Periyodik Araç Muayene Öncesi Ücretsiz Kontrol” hizmeti sunulmaktadır. Muayene işlemleri Servisimizde yapılan periyodik muayene işlemleri aşağıdaki kontrolleri kapsar: ·         Araç ruhsat bilgileri ·         Fren tertibatı ·         Direksiyon sistemi ·         Görüş şartları ·         Aydınlatma sistemi ·         Aks, jant, lastik ve süspansiyon sistemi ·         Şasi ve şasi bağlantı parçaları ·         Trafik seti, yangın söndürücü

Üretici garantisi bozulmadan bakım hizmeti! Garanti kapsamında bir kayıp olmaması için yeni bir araca üreticinin servisinde servis yapılmasının gerektiğini düşünenlerden biri misiniz? Öyle ise sizi temin ederiz ki TSE:12047 Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahip uzman herhangi bir servis, üreticinin garanti yükümlülüğünü etkilemeksizin bu tip çalışmaları yapabilir. Bu durumda aracınızı Celal Sölpük Bosch Car Servis'de incelemeden geçirirseniz aracınızın tam garanti kapsamını korumuş olursunuz.

Celal Sölpük Bosch car service konusunda uzmanlaşmış personeli ile Binek ve hafif ticari araçlar olmak üzere tüm marka ve model aracın bakım ve onarım hizmetini veriyoruz.

Aracınızın periyodik bakımlarını aksatmamalısınız, çünkü motordaki aşınmayı önleyen motor yağıdır ve motor yağı belli bir ömre ve dayanıklığa sahiptir. Ayrıca filtreler de hayati önemdedir. Yağ, yakıt ve hava filtreleri sizi beklenmedik arızalardan korur. Bunlarla birlikte polen filtresi hem sizin hem aracınızın sağlığı için önemlidir. Periyodik bakımlar aracınızın performansını, ömrünü ve yakıt tüketimini ciddi şekilde etkiler.

Aracınızın bakım sıklığı marka ve modele göre farklılık göstere bilir. Genellikle 10.000 - 15.000 km de bir veya yılda bir periyodik bakım gerekir.(km veya yıl hangisi önce dolarsa) Ayrıca yazlık/kışlık ve tatil seyahatlerinizde aracınızın bakımını yaptırmak yol güvenliği acısından önemlidir.

Araç klimaları sürekli çalışan yapıda donanımlardan oluşur. Parçalar zamanla eskir ve yıpranırlar. Klima gazınız özelliğini yitirebilir.Bununla birlikte klima filtreleri ve diğer parçalar nemli ve karanlık ortamda bulunduğundan küflenmeye ve bakteri oluşumuna neden olur. Buda insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eder. Bu sebeple her mevsim geçişinde klima bakımını kesinlikle öneriyoruz.

Yazlık Bakım: Yaz kontrolü, uzun bir kışın ardından yeni yıla güvenle başlamanızı sağlamak için aracınızı kendine getirme hizmetidir. Kışlık Bakım: Havalar soğumadan karda ve buzda güvenli sürüş sağlamak için kış kontrolümüze güvenebilirsiniz. Uzmanlarımız en önemli bileşenleri yakından inceler ve otomobilinizi, kış koşullarıyla baş etmek üzere hazırlar. Tatil Konrolü: Uzun bir seyahate çıkmayı planlıyorsanız ve varacağınız yere güvenle varmak istiyorsanız Bosch Car Service daima doğru adrestir. Rahat ve sorunsuz bir yolculuk yapmanız ve vardığınızda dinlendirici bir tatil geçirmeniz için uzmanlarımız otomobilinizi tamamen kontrol edecektir. KAMPANYALARIMIZI TAKİP EDİN

İstenilen Belgeler: 1.Kimlik (Firmalarda: Vergi levhası, imza sirküsü, faaliyet belgesi, Ticaret sicil gazetesi) 2.Sürücünün ehliyeti, 3.Araç Ruhsatı, 4.Trafik poliçesi,(Kasko’dan yararlanılacak hasarlar için Kasko poliçesi) 5.İki veya daha fazla aracın karıştığı kazalarda Polis Zaptı veya Anlaşmalı tutanak (tarafların ıslak imzası ile) 6.Olay yeri fotoğrafları 7.Alkol raporu (hastane den) 8.Poliçede meslek indiriminden yararlanan Şahısların Meslek Belgesi Beyana dayalı hasarlarda yukarıdaki belgelere ek olarak Kasko po

+50 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.