Celal Sölpük Oto Servis Profesyonel(Uzman) Motor Servisi

Profesyonel(Uzman) Motor Servisi

Yağ değişimi ve filtre değişimi

15.000 km aralıklarla yağ filtrenizi ve motor yağınızı kontrol ettirmek ve araç üreticisi teknik değerleri uyarınca değiştirilmesini sağlamak iyi bir fikirdir. Celal Sölpük Bosch Car Servis, geniş bir yelpazede üstün kaliteli Bosch ürünlerinin yanı sıra eksiksiz bir profesyonel servis hizmeti sunar.

 

Profesyonel motor arıza teşhisi

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı hale gelmektedir. Bunun sebebi modern motor yönetim sistemlerinin yakıt enjeksiyonu sürecini otomatik kontrol etmesi, bu sayede ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte en iyi motor performansını garanti etmesidir. Aracınızın bu şekilde kalmasını sağlamak için Celal Sölpük Bosch Car Servis sistem uzmanları, zengin bilgi birikimlerini kullanarak en yeni arıza tespit ekipmanları ile aracınızı kontrol eder.

 

Dizel servisi

Bosch, dünya lideri bir dizel teknoloji geliştirici ve üreticisidir. Bu yüzden bir dizel aracınız varsa sorununuzun giderilmesinden, onarım ve bakımına kadar aracınız, Celal Sölpük Bosch Car Servis'de emin ellerdedir.

Diğer Hizmetler

+50 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.