Renault CarDvisit

Renault CarDvisit; size özel hizmetin yeni adı...

 

Artık her Renault kullanıcısının yeni bir kimliği daha var; Renault CarDvisit...
Bu kart sayesinde, tüm Renault Satış ve Servis Noktaları’nda, siz ve aracınız tanınmakta ve size özel kişisel hizmet sunulabilmekte... Bu karttan modeli ve yaşı ne olursa olsun, tüm Renault araç sahipleri yararlanabilir.

 

Renault CarDvisit; teknolojik rahatlık...

CarDvisit üzerinde bulunan chip sayesinde, sizin ve aracınızın tüm bilgileri cebinizde taşınabiliyor. Böylece, Türkiye’nin herhangi bir yerinde, herhangi bir Yetkili Renault Noktası’nda geldiğinizde, size sadece kartınızı göstermek kalıyor.
Gerisini modern teknoloji tamamlıyor.

 

Renault CarDvisit; puan kazandıran kart...

CarDvisit sizi sadece tanımakla kalmıyor, özel bir puan sistemiyle size pek çok indirim ve avantaj da sağlıyor. Öncelike CarDvisit’inizi aldığınız anda bir “Hoşgeldin” puanı kazanıyorsunuz. Ayrıca, yetkili Renault Satış ve Servis Noktaları’nda yaptığınız her arcama için belli bir puan kazanıyorsunuz. Böylece kazandığınız puanlar kartınıza işleniyor ve sizi bir üst avantaj seviyesine taşıyor.

 

Renault CarDvisit ; avantajlar sağlayan sistem …

CarDvisit’le kazanılan puanlar, size ulaştığınız puan seviyesine denk düşen oranda indirimler kazandırıyor. Puanlarınız servis noktalarında hiçir zaman azalmıyor, sürekli artıyor. Yeni bir araç alırken de biriktirdiğiniz puanları ek indirim olarak harcayabiliyorsunuz.


Renault CarDvisit ; hemen alın…

Bir an önce bu avantajlardan yararlanmak için, kartınız hala yoksa, servisimizden alacağınız formu doldurun ve kartınızı ücretsiz olarak alın, kişisel hizmet ayrıcalığına kavuşun...

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım