Orjinal Yedek Parça

Servisimizde Renault - Mais güvenceli orjinal yedek parçalar kullanılmakta olup bu sayede müşterilerimize güvenli sürüşü sunuyoruz.

 

RENAULT ORİJİNAL YEDEK PARÇASI İLE ARACINIZIN GENETİK YAPISINI KORUYUN !


Her bir Renault Orijinal Yedek Parçası, Renault Laboratuvarları ve test merkezlerindeki en zorlu sınavlardan başarıyla geçerek size ulaşıyor. Her otomobilin, teknik özelliklerine tam anlamıyla cevap veren ve yüksek malzeme kalitesi prensibiyle üretilen Renault Orijinal Yedek Parçaları otomobilinizin dayanıklılığını arttırıyor, ömrünü uzatıyor...


Renault Orijinal Yedek Parçası' nı tercih etmek için gerçek nedenleriniz var...

 

 

Her Renault Orijinal Yedek Parçası Renault'un bir parçasıdır...

 

Renault'un estetik tercihlerindeki cüreti, o ünlü Renault "damgası". Vel Satis veya Megane II gibi yenilikçi modellerde tam anlamıyla ifadesini bulmaktadır. Bu modellerin bazı parçaları için yeni malzemeler, yeni imalat teknikleri araştırılmıştır. Vel Satis'in optik far blokları ve panoramik arka camı önemli bir çalışmaya konu olmuş, ön panjurunun kusursuz görünüşünü sağlamak amacıyla özel bir tür boyanın geliştirilmesi gerekmiştir. Clio II'de Renault'un uzmanı olduğu esnek plastik malzemeden ön çamurluklar kullanılmaktadır.

 

Araçlara uygulanan pasif güvenlik testleri sırasında Renault Orijinal Parçalarının çekme, sıkıştırma, deformasyon... konularında son derece katı kriterleri sağlamaları gerekmektedir. Motor bölümünde yer alan organlar bundan böyle yapının programlı deformasyonunda, dolayısıyla sürücü ve yolcuların korunmasında aktif bir rol oynamaktadır. "Herkes için güvenlik" temasına dayanan Renault stratejisinden bütün modeller yararlanmaktadır. Laguna II böylece Euro Ncap güvenlik testlerinde 5 yıldızlık üstün nota ulaşan pazardaki ilk otomobil olmuştur.
   

1 Ocak 2003 tarihinden itibaren teslim edilen binek ve ticari 2003 model araçlarımız, kilometre sınırı olmaksızın 2 yıllık Yeni Araç Garantisi'nden faydalanmaktadır. Buna ek olarak araçlarımıza Yeni Araç Garantisi yanında 12 yıl Antikorozyon Garantisi, 3 yıl Boya Garantisi verilmektedir. Ayrıca Yetkili Servislerimizde ücret bedeli ile değiştirilen tüm orijinal yedek parçalar, binek otomobiller için 2 yıl veya 60.000 km., ticari araçlar için 2 yıl veya 100.000 km. Renault yedek parça garantisi kapsamı altındadır.

 

Renault ayrıntılara sürekli olarak gösterdiği titizlik ile, araçlarının sağladığı sürüş keyfini arttırmaya dönük çalışmalarını her geçen gün arttırmaktadır. Böylece, yürürlükteki standartlardan daha katı homologasyon eşik değerlerine uymak suretiyle, yeni modellerde akustik konfor daha da geliştirilmiştir. Esnek kollu cam silecekleri yüksek rüzgar direnci sayesinde özellikle yüksek hızlarda daha etkin silme işlevi sağlamaktadır. Tek hacimli modellerin geniş camlı yüzeyleri sürücünün ve yolcuların görüş alanını genişletmektedir.

 

Sürücü ayağının gaz pedalı üzerindeki konumunu anında ölçen elektronik gaz, benzinli motorlarda çok noktadan direkt enjeksiyon common-rail... Renault motor tipleri gerek yakıt tasarrufu sağlamak, gerekse zararlı egzost gazlarını minimize etmek için en yeni teknolojik gelişmelerden yaralanmaktadır. Bunun içindir ki, Laguna II'de Avrupa'nın ilk direkt enjeksiyonlu benzinli motoru kullanılmıştır ve yeni Twingo koleksiyonundaki motorlar örnek olacak derecede tasarrufludur.
   

Renault binek otomobil yelpazesinin tamamı bugün %90' ın üzerinde geri dönüşümlü olup, çok sayıda Renault Orijinal Parçasının imalatında geri dönüşümden gelen malzemeler kullanılmaktadır. Özellikler, yenilebilir malzeme esaslı parçaların ilk kez kullanılmaya başlandığı Espace IV modelinde bu durum açıkca görülmektedir. Çevreyi koruma kaygımız yakıt yanma optimizasyonu veya egzost gazları için yeni çalışma sistemlerinin uygulanmaya konmasıyla da kendini göstermektedir.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım