Hakkımızda

50 Yılı aşkın bir süredir CELAL SÖLPÜK olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

 

Kaporta atölyemizde aracınızın, RENAULT ve TSE Standartlarında özel alet, aparat ve cihazları desteği ile aracınızın orjinal özelliğini yitirmeden, eğitimli personellerimiz tarafından garantili onarım yapılmaktadır.

 

Boya atölyemizde tüm teknik cihaz ve ekipmanlar mevcuttur. İnfrared kurutucusu ile başlayan işlem astarlama ünitesinde devam etmekte olup, bilgisayar destekli orjinal Mix Boya sistemi ile boya fırınında boyanıp fırınlanarak sonuçlanmaktadır.

 

Servisimizde Renault - Mais güvenceli orjinal yedek parçalar kullanılmakta olup bu sayede müşterilerimize güvenli sürüşü sunuyoruz.

 

RENAULT - MAİS Eğitimli kriterlerini tamamlamış uzman mekanik ve Cotech elemanlarımız tarafından itina ile onarım ve bakımları yapılır.

 

RENAULT - MAİS Eğitimli uzman servis danışmanı arkadaşlarımız ile aracınıza geçmişte hangi işlemlerin yapıldığını ve bunlarla ilgili olarak neler yapılması gerektiğini öğrenebilir. 34 nokta kontrolü ile aracınızın o anki durumunu tespit edebilirsiniz.

 

Talepleriniz en ince detayına kadar kayıt altına alınarak siz müşteri bekleme salonumuzda çayınızı yudumlarken danışmanlarımız maliyet çalışması yaparak sizin onayınıza sunacaklardır.

 

Taleplerinizi ilettikden sonra gideceğiniz bir nokta için servis danımanlarımız size ALTERNATİF ULAŞIM seçeneklerimizi sunarak gideceğiniz noktaya güvenli ulaşımınızı sağlayacaklardır. Maliyet çalışması telefon, faks, mail kanalı ile onayınıza sunulacak ve her ne koşulda olursa olsun ne ödeyeceğinizi bilecek ve süprizlerle karşılaşmayacaksınız.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım