Artı Garanti

Aracınızın daha uzun ömürlü olması ve satmayı düşündüğünüz zaman da iyi bir ikinci el fiyatına sahip olması amacıyla sizlere sunulan bir hizmet olan Artı Garanti; aracınızın üretici garantisi sona erdikten sonra yürürlüğe giren kapsamlı bir sistemdir.

 

Artı Garanti ile aracınızın garantisini 3 yıl / 100.000 km. veya 4 yıl / 150.000 km.'ye kadar uzatabilirsiniz.

 

Artı Garanti, sıfır kilometre ya da ikinci el otomobillere uygulanabilir.Tercihe göre otomobili satın alırken ya da aracınız 1 yaşını doldurmadan Artı Garanti programına dahil olabilirsiniz. Bu sistemde esas olan otomobilinizin servis bakımlarının zamanında ve Renault Mais Yetkili Servisimizde yapılmış olmasıdır.
   

Artı Garanti otomobile ait olan bir uygulama olup, aracınızı satmanız durumunda aracınızın yeni sahibine devredilebilir.
2. El Artı Garanti uygulaması ise aracınız 1 yaşını doldurduktan sonra devreye giren bir uygulamadır. Aracınızın 2. El Artı Garanti uygulamasına uygun olup olmadığını öğrenebilmek için bu sistemin uygulandığı bir Yetkili Satıcımızı ziyaret ederek otomobilinizin teknik kontrolünü yaptırabilirsiniz.

 

Artı Garanti uygulamasında dikkat edilmesi gereken başlıca hususlar :

- 160.000 km. üzerinde olan hiçbir araç Artı Garanti programına dahil edilmez.

- Başka bir araca devredilemez.

- Ticari taksiler, servis araçları, kiralık araçlar, polis, itfaiye, ambulans, vb. gibi kamu dairelerince kullanılan araçlar Arti Garanti kapsamı dışındadır. Ayrıntılı bilgiyi Servisimizden alabilirsiniz...

"Bu bölüm bilgi amaçlı hazırlanmıştır, servisimizde ARTI GARANTİ hizmeti verilmemektedir..."

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım